Moda 2019 - wiemy, co będzie na topie

Z trendami warto być za pan brat, aby w miarę bezboleśnie dla portfela przygotowywać garderobę na nadchodzący sezon. Wiele wskazuje na to, że rok 2019 pod względem modowych tendencji będzie prezentował się bardzo ciekawie.

Moda 2019 - jakie sukienki wybrać?

Sezon wiosna-lato 2019 będzie należał przede wszystkim do sukienek z węzłem oraz żakietowych. W przypadku pierwszych modeli, możecie postawić na różne kolory i desenie. Żakietowe propozycje stanowią ukłon w stronę lat 80. i uzyskanie wizerunku tak zwanej "power woman". Sukienka wyglądem przypomina długą, seksowną marynarkę.

Moda 2019, na jakie wzory postawić?

Rok 2019 będzie naprawdę barwny. Królować będą w nim motywy tapetowe, a wśród nich głównie kwieciste pokazane w dość stonowanych barwach. Niemniej popularne będą paski, koniecznie grube w dość mocnych i zdecydowanych tonacjach kolorystycznych. Paski możecie dowolnie łączyć. Dobrze będzie prezentował się zarówno duet ukośnych z poziomymi, jak i poprzecznych z pionowymi.

Moda 2019 - materiały

Do łask wracają lata 80. i 90., więc wręcz wskazane jest posiadanie form kanciastych czy oversize'owych. W szafie nie może więc zabraknąć ramoneski czy luźnej marynarki.

Dla jednych synonim kiczu, dla drugich elegancji. Mowa o piórach. Te wracają do łask. Możecie je odnaleźć zarówno w kreacjach dedykowanych sezonowi letniemu, jak i chłodniejszemu. Już wiesz, co będzie modne w nadchodzącym roku. Warto więc już dziś zacząć kompletować garderobę. Nie trzeba na nią wydawać kroci, wystarczy zamówić ją np. w hurtowni odzieży.